Про компанію

MADEheart – це спільнота майстрів та продавців товарів ручної роботи з України, Молдови, Грузії, Греції та Вірменії. Ми об'єдналися для того, щоб кожен поціновувач ручної роботи зміг доторкнутися до культури, традицій, ремесел багатьох поколінь майстрів.

MADEheart – це інтернет-магазин, в якому представлено більше 120 000 виробів на будь-який смак із екологічно чистих матеріалів, таких як дерево, глина, метал, текстиль, шерсть та інші.

Щомісяця ми оновлюємо каталог на5000-7000 нових унікальних виробів. Більше100 000 задоволених клієнтів вже зробили свої покупки та повертаються до нас знову.

Будьте унікальними разом із Madeheart!

Потрібна допомога?

З усіх питань просимо контактувати з:

АЛЬОНА ДРОГА [email protected]

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

 1. Выберите понравившиеся вам изделия и добавьте их в Корзину
 2. В Корзине выберите удобный метод оплаты:  банковской картой (Visa, Mastercard) и нажмите кнопку "Оформить заказ"
 3. 
Введите Ваши данные, необходимые для осуществления оплаты и нажмите кнопку «Оплатить»
 4. После совершения оплаты, Вы получите электронное письмо с подтверждением заказа
 5. Сотрудники нашего склада сразу же займутся подготовкой Вашей посылки, и как только она будет отправлена, Вы получите подтверждение об отправке заказа по электронной почте.

УМОВИ ОПЛАТИ

Ми пропонуємо 2 види оплати:

 • Банківською карткою Visa та Mastercard
 • Банківським платежем виходячи з инвойса. Ви можете запросити інвойс за даною е-адресою - Дрога Альона Анатоліївна, приватний підприємець, ЄДРПОУ 3164108969, адреса: Україна, 37200, Лохвиця, вул. Зелена, буд. 17-A, e-пошта: [email protected], номера телефонів: +38 063 656 17 66, +38 067 239 57 24.

Під час оплати MADEheart.com не отримує доступу до Ваших банківських даних. Сам процес оплати відбувається на серверах платіжної системи, яку Ви оберете. Вся інформація зашифровується та не доступна стороннім особам.

ДОСТАВКА

Умови доставки
 • Термін доставки від 7 до 23 днів, в залежності від країни доставки та складності виробництва виробу.
 • Мінімальна сума замовлення відсутня. Ми доставляємо будь-який товар у будь-яких кількостях
 • Вартість доставки автоматично підраховується у Вашому кошику та залежить від ваги та регіону доставки
Процес доставки
 • Доставка товарів до Вашої країни здійснюється національною поштовою службою
 • Після надсилання Вашого замовлення Ви отримаєте електронного листа з номером відстеження Вашої посилки

Ви можете запропонувати свій метод доставки. У такому разі її вартість підраховується індивідуально. Переконливе прохання перевіряти комплектність та цілісність товару в момент отримання замовлення. У разі, коли Покупець неправильно вказав адресу доставки, не вчасно забрав посилку тощо, він сплачує повторну доставку.

Вироби на замовлення

Терміни виробництва та доставки замовлених виробів прораховуються індивідуально в рамках конкретного замовлення і будуть вказані в рахунку, який ви отримаєте e-mail протягом 24 годин.

ПОВЕРНЕННЯ

Умови повернення

Ми продаємо справжні вироби ручної роботи та вкладаємо в них душу. Але Якщо Ви не на 100% задоволені своєю покупкою, можете повернути замовлення на склад протягом 14 календарних днів з його отримання. Зворотня доставка товару сплачується за рахунок MADEheart.com. У решті випадків гроші за товар не повертаються.

Будь ласка, переконайтесь, що повертаєте товари саме у тому стані, в якому вони до Вас прибули. При поверненні товару, купленого у вигляді комплекту, необхідно повернути усі його складові. Якщо товар буде доставлений нам у неналежному стані, ми не зможемо повернути Вам за нього гроші у повному обсязі.

Відповідальність за збереження посилки та товарів, що повертаються, лежить на Вас до тих пір, доки вона не буде доставлена ​​на наш склад. Зберігайте квитанцію чи чек. У разі втрати посилки, ви матимете доказ того, що ви її відправили.

Зважаючи на митні обмеження, всі повернення мають бути відправлені з тієї країни, в яку було доставлено замовлення. Як тільки ми отримаємо товар, що повертається, ми відправимо Вам email і повернемо платіж тим же способом, який Ви використовували для оплати. Повернення грошей зазвичай займає 3 робочі дні, залежно від Вашого банку.

УПАКОВКА

Усі вироби ручної роботи продаються без оригінального пакування.
MADEheart дбає про те, щоб Ви отримали замовлені Вами вироби такими, якими вони були виготовлені майстром.

Ми дуже акуратно та ретельно упаковуємо замовлені вироби у стрейч плівку, потім у пухирчасту плівку, після чого поміщаємо вироби в картонну коробку чи конверт.

Спеціально для Вас ми можемо створити унікальну упаковку для будь-якого виробу у разі замовлення від 100 і більше штук.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ COOKIE

Для того, щоб запропонувати Вам найкращий сервіс, ми використовуємо cookie на нашому сайті. Вони вже розміщені у вашому браузері. Продовжуючи на нашому сайті Ви автоматично погоджуєтеся з цим. В іншому випадку Ви можете заблокувати цю опцію в налаштуваннях Вашого браузера.

НАША АДРЕСА

Україна: Дрога Альона Анатоліївна, приватний підприємець, ЄДРПОУ 3164108969, вул. Зелена, буд. 17-A, Лохвиця, 37200. + 38 063 656 17 66, + 38 067 239 57 24
e-mail: [email protected]

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Украина: DROGA ALONA, PRIVATE ENTERPRENEUR
IBAN (EUR): UA243052990000026004015016497
IBAN (USD): UA693052990000026008005007382
IBAN (RUB): UA243052990000026007045004818
JSC CB PRIVATBANK
SWIFT/BIC: PBANUA2X