Правила користування сайтом для Покупців

Будь ласка, уважно прочитайте ці Правила користування для Покупців (далі “Правила для Покупців”). Ці Правила для Покупців є невід'ємною частиною Угоди Угоди (доступно тут). Заходячи на сайт www.madeheart.com (далі “Сайт”) Ви підтверджуєте, що Ви прочитали, зрозуміли та згодні з положеннями Угоди користувача (доступно тут), цих Правил для Покупців, нашої Політики конфіденційності (доступна тут) та нашої Політики обробки cookies (доступна тут) в повному обсязі.

У цих Правилах для Покупців описуються підстави на яких Ви можете отримувати доступ до Сайту, переглядати його та робити на ньому покупки.

Ми можемо періодично вносити зміни до цих Правил для Покупців, і Ви погоджуєтесь, що в результаті доступу, використання або покупок на Сайті в будь-який час після такої зміни, Ви тим самим підтверджуєте ухвалення нової редакції Правил для Покупців.

Сайт представляє собою інтернет-платформу, де Покупці (далі “Покупець”, “Покупці”) можуть придбати Товар, оплачуючи його через Сайт.

Купуючи Товар на Сайті, Ви укладаєте юридично зобов'язуюча угода з нами. При здійсненні покупки Ви погоджуєтесь дотримуватися правила та умови доступні на сторінці товару, а також на сторінці «Умови» Сайту(доступна здесь).

Право користування Сайтом мають особи, які досягли 18-річного віку. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви можете використовувати Сайт при умови, що це дозволено місцевим законодавством, та що Ваші батьки або законні опікуни ознайомилися з цими Правилами для Покупців та прийняли їх.

Ми не проводимо попередньої перевірки Товарів, представлених на сайті. Товари можуть бути в будь-якому місці по всьому світу. Ви визнаєте, що купуєте Товар на Сайті на свій страх та ризик.

Якщо у Вас є питання щодо Товарів, Вам потрібно зв'язатися з нами за адресою [email protected].

Ціни вказані у відповідній валюті, та сплачуються у цій валюти. Ви визнаєте, що Ваш банк або платіжна установа може стягувати додаткову плату в рамках деяких угод (наприклад, коли Ви купуєте Товар у Продавця, який знаходиться за межами Вашої країни проживання), та що Ви нестимете відповідальність за сплату будь-яких додаткових зборів.

Під час здійснення оплати за Товар на Сайті з використанням банківських карток у валюті платежу, відмінної від англійського фунта, євро, долара США та російського рубля, Ваш банк може стягувати з Вас плату за конвертацію валюти Вашого платежу у зазначені вище валюти згідно з тарифами Вашого банку.

Всі ціни, вказані на сайті, можуть не включати вартість доставки, імпортні/експортні мита або будь-які інші обов'язкові платежі чи податки. Ціни можуть змінитися у будь-який час.

При доставці Товару до Вашої країни можуть застосовуватись імпортні мита та податки. Роблячи замовлення, Ви погоджуєтесь нести відповідальність за сплату будь-яких імпортних мит та податків. Ми не контролюємо ці нарахування та не можемо передбачити їх можливий розмір. Для додаткової інформації Вам потрібно буде зв'язатися із місцевим відділенням митної служби.

Ви можете здійснити покупку без процедури реєстрації: додати товари, що зацікавили, вказати контактні дані, ввести адресу доставки, вибрати форму оплати та спосіб доставки, ще раз перевірити все внесені дані та сплатити замовлення.

Роблячи замовлення, Ви погоджуєтесь з тим, що Ви ознайомились з описом Товару та правилами та умовами Покупки, а також з тим, що Ваші реквізити вказані Вами правильно та достовірно.

Коли Ви робите замовлення, ми можемо розкрити вашу персональну інформацію. Будь-яке розкриття здійснюється виключно в межах, необхідних для виконання замовлення. Ми надаємо інформацію виключно в відповідно до нашої Політики конфіденційності (доступно тут: здесь).

Ми можемо відмовитися обробити Ваше замовлення або призупинити або скасувати. його з будь-якої причини на власний розсуд, повідомивши Вас про це на вказану Вами у замовленні електронну адресу.

Оплата Товару здійснюється виключно тими способами оплати, які ми іноді пропонуємо на Сайті.

Ми не несемо відповідальності за будь-які затримки в доставці, спричинені діями служби доставки або митного керування у вашій країні проживання.

Якщо Вам потрібна допомога з відстеженням замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами через  [email protected] використовуючи інформацію, подану в електронному підтвердженні замовлення

Якщо Ви імпортуєте будь-які Товари, розміщені на Сайті, Ви повинні переконатися, що ввезення чи вивезення таких Товарів відповідає чинному законодавству. Ви повинні перевіряти місцеві закони регулярно на предмет допустимості імпорту, експорту, відправлення поштою чи розміщення таких товарів. У зв'язку з цим Ви приймаєте можливість виникнення наступних наслідків стосовно Вас: арешт, конфіскація митними органами, що експортуються, або імпортованих Товарів; накладення штрафів, передбачених законами чи інший відповідальності; відповідальність за порушення прав власників товарних знаків та знаків для товарів та послуг, прав інтелектуальної власності третіх осіб; притягнення до цивільної, адміністративної чи кримінальної відповідальності та інші можливі наслідки.

Будь ласка, перевірте, чи не оподатковуються придбані Вами Товари додатковими імпортними митами, податками та іншими митними зборами.

Ввізне мито, податки та інші митні збори будуть стягуватися транспортною компанією під час доставки.

Ми не несемо відповідальності за затримки викликані митною службою у Вашій країні.

Додаткові витрати або затримки можуть статися під час міжнародної торгівлі.

Перш ніж зробити покупку, слід ознайомитись з нашою політикою повернення на сторінці «Умови» Сайту (доступна тут). Деякі Товари, наприклад, знижені в ціні, виготовлені по індивідуального замовлення, можуть не підлягати скасуванню або поверненню.

У Вас є 14 календарних днів, щоб Ви могли ухвалити рішення про відміну замовлення або повернення Товару. Якщо Ви проживаєте в Європейському Союзі, у Вас є «період на роздуми» щодо будь-яких покупок, зроблених онлайн, що дозволяє скасувати покупку протягом 14 календарних днів. Якщо ви захочете повернути або скасувати своє замовлення, Ви повинні повідомити про це вчасно, встановлений цим розділом.

При скасуванні замовлення у встановлений термін, у разі оплати замовлення, Покупцеві повертається повна сума, що сплачена за Товар.

У разі відмінності валюти оплати Покупця та валюти ціни Товару, встановленої Продавцем на Сайті, при поверненні коштів Покупцю можуть виникнути додаткові витрати на конвертацію згідно з тарифами банку. Тому сума повернення може відрізнятись на суму цих витрат від суми списання у Покупця за придбання. Також у сумі зворотного платежу Покупця може впливати різниця між курсом валют на дату повернення та дату покупки.

Якщо Ви отримаєте небездоганний, зіпсований чи пошкоджений Товар, Ви маєте право повернути або обміняти його, незалежно від політики повернення.

Якщо Ви хочете повернути Товар або скасувати замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти: [email protected]

Якщо правилами та умовами не передбачено інше, витрати на повернення товару оплачуєте Ви. Товар слід повернути протягом 24 календарних днів. Ви несете повну відповідальність за те, щоб Товар благополучно повернувся до нас і має надати доказ його відправлення.

Після того, як ми отримаємо повернутий Товар, ми зробимо повернення коштів (повної суми, сплаченої Вами при покупці Товару) за допомогою початкового способу оплати.

Спілкуючись з іншими Покупцями, або залишаючи коментарі на Сайт, Ви не повинні:

  1. використовувати будь-які формулювання, які фактично підтримують або можуть бути витлумачені як підтримка або розпалювання ненависті до будь-якої особи на підставі раси, етнічного походження, релігії, статі, ґендерної ідентичності, інвалідності чи сексуальної орієнтації;
  2. вє себе образливим, непристойним, дискримінаційним, агресивним, озлобленим, загрозливим, обманним чи провокаційним чином;
  3. турбувати, зловживати, засмучувати, бентежити, турбувати чи дратувати будь-кого іншої людини;
  4. здійснювати будь-які шахрайські дії, у тому числі, крім іншого, видавати себе за іншу людину, спотворювати свою особистість чи зв'язок із будь-яким людиною;
  5. розсилати небажані рекламні або маркетингові матеріали, спам або запити про пожертвування;
  6. втручатися або ставити під загрозу Madeheart.com, Сайт чи бізнес будь-якого Продавця;
  7. збирати будь-яку інформацію про будь-які інші особи, які використовують Сайт, у тому числі, окрім іншого, будь-яку персональну інформацію;
  8. пропагувати будь-яку незаконну діяльність;
  9. порушувати авторські права, права на бази даних, торгові марки чи інші права будь-якої іншої особи;

Ми не будемо відповідати перед будь-якими третіми особами за зміст та точність будь-якого контенту чи публікацій, розміщених Вами або будь-яким іншим Покупцем.

Ви повинні дотримуватися законів, які застосовуються до Вас у місці доступу до нашого сайту. Ви не повинні використовувати Сайт в порушення будь-яких застосовних законів чи правил.

Ви не повинні здійснювати дії, намагатися здійснювати, або допомагати, дозволяти чи заохочувати інших людей:

  1. зловживати Сайтом;
  2. змінювати, адаптувати, об'єднувати, перекладати, декомпілювати, демонтувати, розбирати, зламувати, завдавати шкоди чи намагатися отримати вихідний код будь-якого аспекту Сайту; або
  3. порушувати цілісність Сайту, будь-якої з наших технологій шифрування чи заходів безпеки або даних, які ми передаємо, обробляємо або зберігаємо (у в тому числі, крім іншого, шляхом використання хробаків, вірусів, троянів, логічних бомб або іншого аналогічного шкідливого програмного забезпечення, а також здійснення атак на Сайт).

Ми постійно вдосконалюємо свій Сайт, тому можемо у будь-яке час вносити зміни до його технічних характеристик або конструктивних зміни.

Ми докладатимемо комерційно розумних зусиль для оновлення Сайту, але викладена інформація та технічні характеристики наведені виключно для Вашого відома, і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Ми намагаємося стежити за тим, щоб фотографії Товару на Сайті максимально відповідали дійсності, але існують технічні обмеження, і слід очікувати невеликих відхилень за кольором та текстурою між зображенням та реальним Товаром.

Ми намагатимемося забезпечувати безперебійний доступ до Сайту, але доступ може бути припинено, обмежено або припинено в будь-який час.

Сайт може містити посилання на зовнішні сайти, що належать третім особам («Зовнішні сайти»). Ми не перевіряємо ці зовнішні сайти, не несемо відповідальності і контролюємо контент чи послуги, доступні на будь-яких таких зовнішніх сайтах.

Якщо Ви переходите на Зовнішній сайт, то підкоряєтеся правилам користування та політики конфіденційності оператора цього Зовнішнього сайту.

Якщо для доступу до Сайту Ви використовуєте Соціальні мережі, ми не несемо відповідальності, і не контролюємо контент або послуги, доступні в таких Соціальних мережах.

Ми, або наші афілійовані компанії, є власниками або ліцензіатами всіх прав на інтелектуальну власність на Сайті, включаючи всі зареєстровані торгові марки Madeheart.com та авторські права на дизайн, текст та графіку Сайту, а також їх підбір та розташування, а також усі збірники програмного забезпечення, що лежать в основі вихідного коду та програмного забезпечення (у тому числі програми). Всі права захищені. Жоден із зазначених матеріалів не може бути відтворено і не може поширюватися без нашого письмового дозволу.

Товари та їх назви на Сайті можуть бути зареєстрованими торговими марками.

Ви не повинні намагатися зробити або робити копії, вилучення, похідні роботи або використовувати будь-який контент, зображення, текст або дані на Сайті з комерційною метою.

Ми дотримуємось усіх чинних законів України про захист даних. Наша Політика конфіденційності(доступна тут) є невід'ємною частиною Угоди користувача (доступно тут).

Ми не гарантуємо, що Сайт буде безпечним та не буде містити помилки або віруси. Ви несете відповідальність за налаштування Ваших інформаційних технологій, комп'ютерних програм та платформи для доступу до Сайту. Ви повинні використовувати власне програмне забезпечення для захисту від вірусів.

Ви не повинні зловживати Сайтом, свідомо вводячи до нього віруси, трояни, черв'яки, логічні бомби або інший матеріал, який є шкідливим чи технологічно шкідливим. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до Сайту, серверу, на якому зберігається Сайт, або будь-якому серверу, комп'ютеру чи базі даних, що з Сайтом. Ви не повинні і зобов'язуєтесь не здійснювати DOS або DDOS атак на Сайт. Порушуючи це становище, Ви вчиняєте кримінальний злочин відповідно до Закону про неправомірне використання комп'ютерних технологій 1990 року. Ми будемо змушені повідомляти про будь-якому такому порушенні відповідним правоохоронним органам, та співпрацювати з цими органами, розкриваючи їм Вашу особу. У разі такого порушення, Ви втрачаєте право використовувати Сайт.

Сайт надається “як є”, і ми не несемо жодного відповідальності за будь-які затримки, збої, неправильну чи несвоєчасну доставку Сайту або будь-які відмінності між зображеннями Товарів на Сайті та Товар, який Ви можете отримати в реальному житті.

Ми не несемо відповідальності перед Вами у зв'язку з Угодою користувача (доступно тут) та/або цими Правилами для Покупців, правопорушення (включаючи недбалість) або іншим чином за будь-яку втрату прибутку, очікуваної економії або даних (пряму чи непряму), або за будь-який непрямий збиток.

Ми не будемо відповідати за дії будь-яких Покупців, що використовують Сайт. Ви погоджуєтесь захищати madeheart.com від будь-яких претензій, штрафів чи відповідальності у разі, якщо Ви порушите якусь частину Користувальницької угоди (доступно тут) та/або цих Правил для Покупців.

Ми виключаємо нашу відповідальність за будь-які збитки, що виникли в внаслідок використання Сайту, в повному обсязі, передбаченому чинним законодавством. Жодне з положень Угоди користувача (доступно зтут) и/или данных Правил для Покупців не обмежує нашу відповідальність щодо навмисного введення в оману, смерті або тілесних ушкоджень, спричинених нашою недбалістю.

Эти Правила для Покупців не впливають на встановлені законом права споживача, які Ви можете мати у країні проживання. Вони не виключаються.

Ніщо в Угоді користувача(доступно зтут) не виключає наші права.

Якщо у Вас є будь-які коментарі, запитання чи скарги, будь ласка, зв'яжіться з нами: [email protected], Дрога Альона Анатоліївна, приватний підприємець, ЄДРПОУ 3164108969, адреса: Україна, 37200, Лохвиця, вул. Зелена, буд. 17-A, e-пошта: [email protected], номера телефонів: +38 063 656 17 66, +38 067 239 57 24..

Останнє оновлення: 8 вересня 2023 года