Угода Користувача

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду (далее “Угода користувача”). Заходячи на сайт www.madeheart.com (далі “Сайт”), переглядаючи його, роблячи на ньому покупки, Ви підтверджуєте, що Ви прочитали, зрозуміли і згодні з цим угодою, а також положеннями Правил користування для Покупців (доступні тут), Політики конфіденційності (доступна здесь) та нашої Політики обробки cookies (доступна здесь), є невід'ємними частинами цього Користувача угоди, залежно від того, ким Ви є на Сайті та цілей його використання.

 1. Ця Угода користувача є юридично зобов'язуючою угодою між Вами та Дрога Альона Анатоліївна, приватний підприємець, ЄДРПОУ 3164108969, адреса: Україна, 37200, Лохвиця, вул. Зелена, буд. 17-A, e-пошта: [email protected], номера телефонів: +38 063 656 17 66, +38 067 239 57 24 (далі “ми”, а також “Madeheart.com”) залежно від того, ким Ви є на Сайті та цілей його використання.
 2. У цій Угоді описуються підстави, на яких Ви можете отримувати доступ до Сайту, переглядати його, реєструватися на ньому та робити на ньому покупки.
 3. Ми можемо періодично вносити зміни до цієї Угоди та Ви погоджуєтесь, що в результаті доступу, використання, реєстрації на Сайті та здійснення покупок на Сайті у будь-який час після такої зміни, Ви підтверджуєте прийняття нової редакції користувача угоди.
 4. Сайт представляє собою інтернет-платформу, де Покупці (далі “Покупець”, “Покупці”) можуть купувати Товар, оплачуючи його через Сайт.
 5. Право користування Сайтом мають особи, які досягли 18-річного віку. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви можете використовувати Сайт за умови, що це дозволено місцевим законодавством, і що Ваші батьки чи законні опікуни ознайомилися з цією Угодою користувача і прийняли її.
 6. Спілкуючись із представниками сайту, залишаючи коментарі на Сайті, Ви не повинні:
  1. використовувати будь-які формулювання, які фактично підтримують або можуть бути витлумачені як підтримка або розпалювання ненависті до будь-якої особи на підставі раси, етнічного походження, релігії, статі, гендерної ідентичності, інвалідності чи сексуальної орієнтації;
  2. вести себе образливим, непристойним, дискримінаційним, обманним чи екстремістським чином;
  3. турбувати, зловживати, засмучувати, бентежити, турбувати чи дратувати будь-яку іншу людину;
  4. здійснювати будь-які шахрайські дії, у тому числі, крім іншого, видавати себе за іншу людину, спотворювати свою особистість чи зв'язок із будь-якою особою;
  5. розсилати небажані рекламні чи маркетингові матеріали, спам чи запити про пожертвування;
  6. втручатися чи ставити під загрозу Madeheart.com, Сайт, інтереси будь-якого Покупця;
  7. збирати будь-яку інформацію про будь-які інші особи, які використовують Сайт, у тому числі, окрім іншого, будь-яку персональну інформацію;
  8. пропагувати будь-яку незаконну діяльність;
  9. порушувати авторські права, права на бази даних, торгові марки чи інші права будь-якої іншої особи.
 7. Ми маємо право видаляти будь-які коментарі, які Ви залишаєте на Сайті, якщо, на нашу думку вони не відповідають вимогам пункту 6.
 8. Ми не будемо нести відповідальність перед будь-якими третіми особами за зміст та точність будь-якого контенту чи публікацій, розміщених Вами чи будь-яким іншим Покупцем на сайті.
 9. Якщо Ви підозрюєте, що Покупець спілкується з іншими Покупцями, порушуючи пункту 6, будь ласка, негайно зв'яжіться з нами на адресу електронної пошти: [email protected].
 10. Ви повинні дотримуватись законів, які застосовуються до Вас у місці доступу до нашого Сайту. Ви не повинні використовувати Сайт, порушуючи будь-які застосовні закони або правила.
 11. Ви не повинні здійснювати дії, намагатися здійснювати, або допомагати, дозволяти чи заохочувати інших людей:
  1. зловживати Сайтом;
  2. змінювати, адаптувати, об'єднувати, перекладати, декомпілювати, демонтувати, розбирати, зламувати, завдавати шкоди чи намагатися отримати вихідний код будь-якого аспекту Сайту; или
  3. порушувати цілісність Сайту, будь-якої з наших технологій шифрування чи заходів безпеки або даних, які ми передаємо, обробляємо або зберігаємо (у в тому числі, крім іншого, шляхом використання хробаків, вірусів, троянів, логічних бомб або іншого аналогічного шкідливого програмного забезпечення, а також здійснення атак на Сайт).
 12. Ми залишаємо за собою всі права заблокувати та/або прийняти правові та/або регуляторні заходи проти будь-якого Покупця, що діє на порушення цієї Угоди.
 13. Ми постійно вдосконалюємо свій Сайт, тому можемо в будь-який час вносити зміни до його технічні характеристики або конструктивні зміни. Ми будемо докладати комерційно розумних зусиль для оновлення Сайту, але викладена інформація та технічні характеристики наведені виключно для Вашої інформації, і можуть бути змінені без попередження.
 14. Ми намагатимемося забезпечувати безперебійний доступ до Сайту, але доступ може бути призупинено, обмежено або припинено у будь-який час.
 15. Ви повинні дотримуватись законів, які застосовуються до Вас у місці доступу до нашого Сайту. Ви не повинні використовувати Сайт, порушуючи будь-які застосовні закони або правила.
 16. Сайт може містити посилання на зовнішні сайти. Ми не перевіряємо ці зовнішні сайти, не несемо відповідальності і контролюємо контент чи послуги, доступні на будь-яких таких зовнішніх сайтах.
 17. Якщо Ви переходите на Зовнішній сайт, то підкоряєтеся правилам користування та політики конфіденційності оператора цього Зовнішнього сайту.
 18. Ми, або наші афілійовані компанії, є власниками чи ліцензіатами всіх прав на інтелектуальну власність на Сайті, включаючи всі зареєстровані торгові марки та авторські права на дизайн, текст та графіку Сайту, а також їх підбір та розташування, а також усі збірки програмного забезпечення, лежать в основі вихідного коду та програмного забезпечення (у тому числі програми). Всі права захищені. Жоден із зазначених матеріалів не може бути відтворений і не може поширюватись без нашого письмового дозволу.
 19. Ми дотримуємось усіх чинних законів Великобританії та країн Європейського Союзу про захист даних. Наша Політика конфіденційності (доступна здесь) є невід'ємною частиною цієї Угоди.
 20. Протягом двох років після припинення дії цієї Угоди, крім як за згодою розкривної сторони або відповідно до вимог закону, ухвалою суду або будь-якого відповідного регулюючого або державного органу або за умови, якщо інформація стала загальнодоступною не з вини сторони, що приймає, кожна сторона повинна розглядати як суворо конфіденційну всю комерційну, технічну та економічну інформацію, що відноситься до іншої сторони, яку розумний Ділова людина розцінюватиме як інформацію закритого характеру.
 21. Ми не гарантуємо, що Сайт буде безпечним і не міститиме помилок або вірусів. Ви несете відповідальність за налаштування Ваших інформаційних технологій, комп'ютерних програм та платформи для доступу до Сайту. Ви повинні використовувати власне програмне забезпечення для захисту від вірусів.
 22. Ви не повинні зловживати Сайтом, свідомо вводячи в нього віруси, трояни, хробаки, логічні бомби або інший матеріал, який є шкідливим або технологічно шкідливим. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до Сайту, серверу, на якому зберігається Сайт, або будь-якому серверу, комп'ютера чи базі даних, що з Сайтом. Ви не повинні і зобов'язуєтесь не здійснювати DOS чи DDOS атак на Сайт. Порушуючи це становище, Ви вчиняєте кримінальний злочин відповідно до Закону про неправомірне використання комп'ютерних технологій 1990 року. Ми будемо змушені повідомляти про будь-яке порушення відповідним правоохоронним органам, та співпрацювати з цими органами, розкриваючи їм Вашу особу. У у разі такого порушення, Ви втрачаєте право використовувати Сайт.
 23. Сайт надається “як є”, і ми не несемо жодної відповідальності за будь-які затримки, збої, неправильну або несвоєчасну доставку Сайту або будь-які відмінності між зображеннями Товару на Сайті та Товаром, який Ви можете отримати реальне життя.
 24. Ми не несемо відповідальності перед Вами у зв'язку з цією Угодою, правопорушеннями (включаючи недбалість) або іншим чином за будь-яку втрату прибутку, очікуваної економії або даних (пряму чи непряму), або за будь-яку непряму шкоду.
 25. Ми не будемо відповідати за дії будь-яких Покупців, які використовують Сайт. Ви погоджуєтесь захищати Madeheart.com від будь-яких претензій, штрафів або відповідальності у випадку, якщо Ви порушите якусь частину цього Користувальницької угоди.
 26. Ми виключаємо нашу відповідальність за будь-які збитки, що виникли в результаті використання Сайту в повному обсязі, передбаченому чинним законодавством. Ні одне з положень цієї Угоди не обмежує нашу відповідальність щодо навмисного введення в оману, смерті або тілесних ушкоджень, спричинених нашою недбалістю.
 27. Ви можете розірвати цю Угоду та скасувати свою згоду з цією Угодою користувача покинувши сайт.
 28. Ця Угода не підлягає виконанню будь-якої третьої стороною у межах Закону 1999 року про договори (права третіх осіб). Ви не можете передавати будь-які права, які ми Вам надаємо у відповідно до цієї Угоди, без нашої чіткої письмового дозволу.
 29. Якщо ми не скористаємося своїм правом у рамках цієї Угоди, це не завадить нам скористатися тими самими чи іншими правами пізніше.
 30. Ви визнаєте, що це Угода користувача та/або будь-яка операція, проведена Вами через Сайт, не створюють будь-яке партнерство, спільне підприємство чи довірчі відносини між Вами та Madeheart.com.
 31. Це Угода користувача, а також Правила користування для Покупців (доступні: здесь), Політика конфіденційності (доступна: здесь), Політика обробки cookies (доступна: тут) є повною угодою між Вами та нами залежно від того, ким Ви є на Сайті та цілей його використання. Кожна сторона визнає, що погодилася з цією Угодою, покладаючись тільки на заяви, обіцянки та положення, що містяться в цьому угоді та, за винятком випадків, прямо передбачених у цьому Угода користувача, жодна зі сторін не несе ніякої відповідальності щодо будь-якої іншої заяви, гарантії або обіцянки, наданої до викладу цього угоди, якщо це було зроблено обманним шляхом.
 32. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано незаконним, недійсним або нездійсненним, таке становище має вважатися виключеним, і це не вплине на дійсність та силу інших положень цієї Угоди.
 33. Ця Угода повинна регулюватися і тлумачитися в відповідно до англійського права. Будь-які суперечки підлягають винятковій юрисдикції англійських судів, якій підпорядковуються обидві сторони.
 34. Ми не будемо нести відповідальність перед Вами або порушуючи будь-яке положення цього Користувача угоди за прострочення або невиконання, якщо це спричинено причиною, об'єктивно не залежить від нашої волі.
 35. Будь-яке повідомлення, надане Вами нам щодо цього угоди має надсилатися в письмовій формі російською, французькою або англійською мовою, бути підписано стороною або за дорученням сторони, яка його спрямовує, і має бути доставлено особисто, у формі передплаченого першокласного поштового відправлення (або авіапоштою, якщо з-за кордону), передплаченого рекомендованого листа з повідомленням (або міжнародний еквівалент) за адресами Madeheart.com, вказаними на початку цих цієї Угоди, або іншим чином повідомити в письмовій формі у разі потреби. Повідомлення вважається отриманим у момент його доставки, якщо доставляється особисто через 5 робочих днів.
 36. Якщо у Вас є будь-які коментарі, запитання чи скарги, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти: [email protected], Дрога Альона Анатоліївна, приватний підприємець, ЄДРПОУ 3164108969, адреса: Україна, 37200, Лохвиця, вул. Зелена, буд. 17-A, e-пошта: [email protected], номера телефонів: +38 063 656 17 66, +38 067 239 57 24

Останнє оновлення: 8 сентября 2023 года